Panattoni Park Tricity North, Rumia, Polsko

Panattoni Park Tricity North, Rumia, Polsko

O budově

Skladové prostory přizpůsobené potřebám místního trhu, zejména námořního sektoru, logistiky a lehkého průmyslu.

Distribuční park zahrnuje jedinou skladovou halu třídy A o celkové ploše téměř 45 000 m². Park nabízí k pronájmu skladové, výrobní a kancelářské prostory přizpůsobené individuálním potřebám zákazníků z různých oborů podnikání. Zařízení nabízí vysoký počet doků, přízemní přístupové brány, prostorné servisní dvory a také mnoho energeticky úsporných a ekologických řešení, která splňují požadavky certifikace BREEAM „Good“.
Výborná poloha Panattoni Park Tricity North zajišťuje pohodlné napojení na výjezdové trasy z Tricity – S6 a A1. Park je jen něco málo přes 20 km od letiště, pouhých 8 km od přístavu Gdyně a hlubinného kontejnerového terminálu v Gdyni. Takové umístění skladu usnadní efektivní distribuci nejen v regionálním měřítku, ale i v mezinárodním měřítku, zejména vzhledem k tomu, že se nachází podél dvou důležitých celoevropských dopravních koridorů (VI – spojující Skandinávii s jižní Evropou a IA – spojující země podél pobřeží Baltského moře, jako je Polsko, Litva, Lotyšsko a Estonsko).

Klíčové údaje

  • Adresa: Działkowców 15, 84-230 Rumia, Polsko
  • Typ budovy: Distribuční centrum
  • Obsazenost: 100 %
  • Pronajímatelná plocha: 45 000 m²

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení