Nemovitosti nás baví

Spravujeme nemovitosti v průběhu všech fází jejich životního cyklu. Pouze tak totiž můžeme dosahovat maximálního výnosu.

Tomáš Trčka, zakladatel fondu

Příběh Trigea

Věříme v dlouhodobou hodnotu kvalitních nemovitostí, protože lidé zkrátka ještě nenalezli lepší cestu, kde bydlet a pracovat. Věříme v efektivitu malého zkušeného týmu. A věříme v synergii, která vyplývá z toho, že jsme součástí silné finanční skupiny.

31. 12. 2021:1,1687 Kč

Zhodnocení od založení

16.87

Klientů

13176

Zainvestováno

3509422122

Náš tým

Tomáš TRČKA

Tomáš Trčka

General Manager

„Mezi hodnoty, které vyznáváme, patří naprostá otevřenost a transparentnost.“


Po studiu informatiky a statistiky na Vysoké škole ekonomické v Praze a po složení makléřské zkoušky u České národní banky začal Tomáš působit v ABN AMRO Asset Management, kde zastával pozici ředitele prodeje fondů. V roce 2006 stál u zrodu dodnes největšího nemovitostního fondu u nás a stal se generálním ředitelem společnosti REICO, investiční společnost České spořitelny. Následně pomáhal založit investiční společnost INVESTIKA a spoluřídil stejnojmenný nemovitostní fond.

David PŘIKRYL

David Přikryl

Asset Manager

„Péče o investora a ochrana jeho finančních prostředků jsou naší nejvyšší prioritou.“


David vystudoval VUT Brno obor podnikové finance a obchod. Od roku 2005 pracoval 11 let ve skupině České spořitelny. Zajišťoval projektové financování pro developery a investory. Později přešel do jednoho z nemovitostních fondů České spořitelny jako asset manažer. Zabýval se zvýšením hodnoty svěřeného portfolia nemovitostí a následně ho prodával. Před nástupem do nemovitostního fondu Trigea pracoval David pro developerskou společnost AFI Europe, kde měl na starosti asset management dokončených kancelářských budov.

Pavel NOVÁK

Pavel Novák

Investment Manager

„Důkladná analýza vede k správné volbě.“


Pavel pracoval od roku 2014 jako akviziční manažer ve společnosti Brno Investment Group, kde úspěšně řídil několik transakcí a následnou integraci akvírovaných společností. V jeho předchozím působení v poradenském oddělení společnosti Deloitte se specializoval na projekty v oblasti Real Estate - především na projekty v oblasti řízení nemovitostních portfolií, transakčního poradenství a komplexní transformace společností. Pavel stál jako jeden z prvních členů týmu u zrodu projektu aplikace Cenová mapa transakčních cen, která mapuje cenový vývoj na rezidenčním trhu.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení