Nemovitosti nás baví

Spravujeme nemovitosti v průběhu všech fází jejich životního cyklu. Pouze tak totiž můžeme dosahovat maximálního výnosu.

Tomáš Trčka, zakladatel fondu

Příběh Trigea

Zakladatel a spoluvlastník fondu Trigea, Tomáš Trčka, se s majitelem největší finančněporadenské firmy Partners, Radimem Lukešem, zná už dlouhá léta. Zamlada spolu závodně hráli basketbal.

„Bavili jsme se o tom, jak lidé často neví, kam s úsporami. Ztrácí jim hodnotu na běžném účtu, ke klasickým podílovým fondům nemají důvěru a na investici do nemovitosti zase nemají dost peněz nebo se tím nechtějí zabývat. Navrhl jsem, že postavíme pro klienty fond, který bude nakupovat kvalitní komerční nemovitosti, bude dostupný všem, a bude představovat dlouhodobou stabilitu výnosů a ochranu před inflací,“ popisuje Tomáš Trčka.

Tak vznikla Trigea. Věříme v dlouhodobou hodnotu kvalitních nemovitostí, protože lidé zkrátka ještě nenalezli lepší cestu, kde bydlet a pracovat. Věříme v efektivitu malého zkušeného týmu. A věříme v synergii, která vyplývá z toho, že jsme součástí finanční skupiny Partners.

3,68 %

zhodnocení od založení

1 237

klientů

327 milionů Kč

zainvestováno

Náš tým

Tomáš TRČKA

Tomáš Trčka

General Manager

„Mezi hodnoty, které vyznáváme, patří naprostá otevřenost a transparentnost.“

David PŘIKRYL

David Přikryl

Asset Manager

„Péče o investora a ochrana jeho finančních prostředků jsou naší nejvyšší prioritou.“

Pavel NOVÁK

Pavel Novák

Investment Manager

„Důkladná analýza vede k správné volbě.“