Židle o čtyřech nohou

27.6.2019
Finance

Petr Kroupa miluje pracovní úspěch. Ví proč i jak ho dosahovat. V obou odpovědích zmiňuje rodinu. Její spokojenost je jeho vnitřní motivací a motivační prostředí, které mu rodina poskytuje, je zároveň základem pro jeho úspěch. Jako by to byly spojené nádoby. Mnoho lidí zaměř

Petr Kroupa miluje pracovní úspěch. Ví proč i jak ho dosahovat. V obou odpovědích zmiňuje rodinu. Její spokojenost je jeho vnitřní motivací a motivační prostředí, které mu rodina poskytuje, je zároveň základem pro jeho úspěch. Jako by to byly spojené nádoby. Mnoho lidí zaměřených pouze na práci čerpá energii právě z úspěchu. Ale pro život je typická změna. Výkyvy prochází naše nálada, emoce, ale také výsledky. Po kariérním vzestupu může přijít pád. A ti, kdo zapomněli myslet i na další životní hodnoty, například rodinu a přátele, v období neúspěchu najednou nemají odkud energii brát. Proto Petr, jeden z pěti partnerů finančně poradenské společnosti Partners, vede své lidi nejen k obchodním výkonům a výsledkům, ale i k vyvažování práce a volného času – work-life balance. K budování životní židličky nejen o jedné nožce, té pracovní. Uvědomuje si, jak je vratká.
Sdílet

Novinky a články

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení