Trigea kupuje kancelářskou budovu v polské Vratislavi

28.6.2022
Novinka

Moderní kancelářská budova MidPoint71 v centru Vratislavi, sídle Dolnoslezského vojvodství, měla všechny předpoklady stát se součástí nemovitostního fondu Trigea. „Byla to láska na první pohled. Od samého začátku jsme věděli, že tato budova do našeho portfolia perfektně zapadne. Spolupráce se zkušeným developerem, jakým je Echo Investment, je vynikající způsob, jak vstoupit na nový trh,“ říká Tomáš Trčka, generální ředitel nemovitostního fondu Trigea.

Vratislav je jedním z nejsilnějších trhů mezi krajskými městy Polska těšící se zájmu nájemců i investorů. Budova MidPoint71 obohatila lokalitu o 37 tisíc m² moderních prostor. Pod jejím vzhledem jsou podepsáni architekti studia Medusa Group. Na skvělou adresu se již přestěhovali zvuční nájemci jako 3M, Pyszne.pl, PwC, CitySpace, CCC Group a svou centrálu zde má i Electrolux Poland. Prostory jsou tak plně obsazeny.

„Náš první obchod se společností Trigea a společně zrealizovaný projekt se stane mezníkem na trhu s kancelářemi ve Vratislavi. Začátkem roku jsme odprodali West 4 Business Hub I a nyní našel nového seriózního vlastníka další z našich místních projektů,“ říká s nadšením Małgorzata Turek, členka představenstva zodpovědná za odprodeje ve společnosti Echo Investment.

Společnost Echo Investment se ve svých projektech cíleně zaměřuje na úsporu energií, vody, dodržuje politiku zodpovědného odpadového hospodářství a minimalizuje dopady budov na životní prostředí.

Sdílet

Novinky a články

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení