OC Rokycanská zvítězila v soutěži Best of Realty

23.11.2022
Novinka

O vítězství pro plzeňský projekt rozhodla porota na základě celkové rekonstrukce, která i díky radikální změně fasády posunula projekt z běžného sousedského nákupního centra na budovu esteticky pozvedávající lokalitu, v níž se nachází.

Vítězství je pro nás všechny důkazem, že když se o své nemovitosti staráme a inovujeme je, jsou atraktivní pro kvalitní nájemce, zákazníky i odbornou veřejnost. Renovace tedy může přinést vyšší výdělky v budoucnosti a investice zaručí, že se reality postupem času zhodnotí.

OC Rokycanská před a po rekonstrukci

Rokycanská 1424/128, Plzeň 4
Developer: Shopping Mall Plzeň
Architekt / Architekt interiéru: Ing. arch. Ivan Šach

O soutěži

Soutěž Best of Realty — Nejlepší z realit vznikla v roce 1999 a od data svého založení mapuje a transparentním způsobem hodnotí a oceňuje nemovitosti realizované na území České republiky, které byly nově vybudovány či prošly zásadní rekonstrukcí. V soutěži Best of Realty — Nejlepší z realit jsou oceňovány projekty, které významným způsobem reprezentují úspěchy a schopnosti architektů, stavitelů, projektantů, developerů a v neposlední řadě i realitních agentů při jejich prodeji či pronájmu. O jejich výběru a konečném pořadí rozhoduje odborná porota, která svoje odůvodnění veřejně prezentuje, médiím poskytuje v tiskové zprávě.

 

Porota

Odborná porota je složena ze zástupců Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí („ARTN“), členů profesních sdružení, bank, agentur pro výzkum trhu, developerů a realitních makléřů.

Více informací o 24. ročníku cen pro nejlepší díla českého realitního trhu najdete v článku ZDE.

 

Zásady fondu Trigea:

  • Investice do rozvoje nemovitostí – pokud je nemovitost v dobrém stavu, přiláká špičkové nájemníky.
  • Péče o nájemníky – čím lépe se o ně staráme, tím déle s námi zůstanou. Dobrý servis vede k prodlužování kontraktů.
  • Aktivní správa a péče o nájemce.
  • Průběžné investice do nemovitostí – lidé rádi chodí tam, kde se dobře cítí.
  • Normy ESG – udržitelné stavitelství je naším závazkem, že budoucím generacím zanecháme dědictví, o které budou moci po nás dál pečovat. 

Sdílet

Novinky a články

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit. Nyní udělený souhlas je platný po dobu 1 roku.

Více informací & nastavení